Ara
  • oas

Gönüllerin FethiGönüller fetih olsun barış ve bereket dolsun isterdim şu hayatlarımız.

Tanrı değilim ama olsaydım kesin iyi olurdum. Tanrıyı iyi bilirim çünkü.

Aslında hayat İyidir çükü Tanrı Hayatı Var etmiş... rahimden rahman rahman doğup geliyoz. Ağızımızda küfür şimdileri Rahman ve Rahim. Koyun AK. koyun koyun...

Led ile fotonu ayırmayın... küfür ettiğiniz doğru amq yine mi bu hata? Hep hata yapan kim? Anlımız arşı görmezse Alnın tevbelere kapanır. Rahman Rahme Koymazsa Hayat Kalmaz.

Tevbelerin azsa özden astrale erken alışırsın çabuk bağlanırsın.

Varoluş üst yerlerde varoluş hakkının bütünlüğüyle uygulandığı bir mertebe... Galaktik Medeniyetleri Yok Mu Sandın. Ee Hep Yasin Okuyorsun. Aç Bak Bide Türkçesini Dene.. Anlarsın Deli Kim... Cahil Kim... Kimmiş? Yesss...


İnşallah gezegeninize de hayırlı olur. Hep Kabili Okudunuz Habili Savundunuz Sözde.. Ama Kabil Oldunuz Hikaye Sizin Bölümünğze Değdiğinde..

Nötrıl ı yıldırıp nötron yapma patlarsa kaldıramazsın. Zeki Olsaydın Atom Teknolojisini Böyle Kullanmazdın.

beyaz romla muz brown romla şeftali ve zeytin... var oluş gereksinimlerin türünle aynı. sende neyse herkeste o lazım. 

Bu akışı para ile değil yönetişim ile çözersek bu günleri ileride konuşmuycaz. Söz. 

Ahlak değil Açlık öncelik şu an. Ahlak buna bağlı bir değişken. 

Aidiyet hissetmeyn sürülmüşler ve sığınmışların gideceği bir global toprak yok mu.. ? Sancağın altına kabul etmediğin sığıntığıyı şehirde de istemiyorsan hemşom ne yapsın nereye gitsin ne ekip ne biçsin büyüklük yapıp sınırlarını açıp kamplara koymak istifiyle ziyan ettiğin hayali... misafirperverlik ve şovenist kudretli mi maskelemek gücündesin. fak det şit. 

Nötrıl yaşam toplumları okkayy...? Si..? No nonono.. nada dimi..? 

Haymatpolisler aş iş yemek barınma için güvenli serbest yaşam bölgeleri. Silah yok. Geçimini emekle sağlıyorsun. vergi de beşer hizmet ve varlıksal katkın yeterli. donunu al gel. 


Küresel ve paydaş derecelendirilen uluslararası yeni güvenli yarı bağımsız. yaşam alanları.


Tüm canlılara eşit ve serbest yaşam hukuku ile inşa edilmiş basit bir vizyon ve felsefe ile işleyen bir yeni dünya ekosistemi. tamamen fizyolojik ve gelişime yönelik optimal ihtiyacı karşılıyor ve daha iyi bir dünya ve refah hizmetine adanmış ortak bir vizyonun ürünü. Herkesin Yeri.

Huzur bolluk iş aş arayan maceraperestleri ayırın gelsin isteyen başlamak için. Bipolarlar ve ruh hastaları en önce onlar gelsin. Rehabilitasyon ve İlerlemeyi eş zamanlı karşılıklı olarak tedavi ve idame edebilen bir mekanizma. Hem deva hem derman hem de inşaa. 

Sonra daha fazlasını isteyen hakkı kalan felan kinkan davalı cahil eski modeller kalsın yerlerinde. 

Üretken ve iyi niyetli insanlar ve geleceğin sigortası nesilleri ayırdıktan sonra atış serbest parçalayın birbirinizi. Kural yok linit yok doya doya vahşileşin... istediğiniz gibi ileri gidip en iyi ve yeni ölüm oyyuncaklarını deneyimleyin bir taraftan.. çıplak ellerle ve dişlerinizle boğazlarınızı parçalayın tıpkı yırtıcılar gibi ılık taze kanı hissederek damaklarda...

Haymatlopolislerde biz de başaka bir sünya gösterelim. Arada rehabilite olmaya kıçınız sıkıştığınızda eski dünyalıların suğınma ve yaşamsal ihtiyaçlarıda bizlerin garantisi altında. Soyu sopu sevdikleri güçsüzleri bizlerin yanında hep güvende mutlu ve hak ettiği ve hakkı oşan herşeyi ve dha fazlasına ulaşmadı için paraya ihtiyacı yok. Birazcık efor ve biraz gayret varsa en etkin ve optimal fiziksel kondisyppn ve psiko motor hormonal ve ruhsal dengeleri yüksek oranda optimal dengeyle koruyacak basit bir uygarlık olsun işte insanların yaşamsal alanlarında. Vaha gibi. Kıçı sıkışan herkesin gidebileceği eklemlenerek en uygun ve ideal fayda aşışverişi ve yaşamı deneyimlemesi çok basit ve zahöetsizce sunulabilir süper olur du dimi dimii?

Birbirini yiyenlerin hastasına muhtacına da güvenli haytlapoli şehirleri. Sevdikleriniz emniyetteyken başakalarının sevdiklerini hunharca gönül rahatlığıyla katledebilirsiniz böylece.

Ani arabeleri bölgesinde ermenistan ve azerbaycan türkiye Hocalı da dahil olmak üzere nötral köykent kuralım birlikte..? Şaka şaka... değil gerçek! 

Kerküke kadar olan kalkan ve tampon bölgelerin arasında da kurabiliriz ama sızma mızma puştluk terör yok durumdan istifade edip. 

egeye akdnize balkana bişey demeye gerek var mı bilmiyorum. 

Birde herkes evlerinde Ulusal Beka kampüsleri kurabilirse.. işin hamurundan başlanmış olurdu. 

zaten travmatik olan cinsel geçişleri porno pop kültür yüzünden lastikleşen kalpleriz/. kızların cinselliği ve iktidar süresinin uzunluğu ekseninde sonsuz bi kinetik vs güç ve çekişme cahil bir dürtüsel kosadevre var.. cycle.. küçükbaş hayvanlarda uyuz olurya tipleri kayar orası burası dökülür.. estetik ve fiziki bütünlükteki rahatsız titreşimleri hissederiz hani yanlıştır.. sürüler ne yapsın çobanın gözü bile eşeğin götünde.. iki köpek sıpayı parçalamış so what?.. o adamlar sizin çocuklarınızın oynadığı sokaklardan da geçiyor ve tasmasız dostları yanlarındaysa bu gülün dalı size de girer mi ... ihtimal dinamikleri... ihtilal dinamitleri... bılamdınız mı hepinizi düzen ve düzüldükçe daha çok bağlandığınız büzüldüğümüz ve kimseye dokundurmadığınoz bu hardcore materyalist nevroz... çok değil bi kaç ay önce ki peşmekeşle şuan evlerinizde kendinizi dinlediğiniz ve yeniden hatırşadığınız kadarıyla huzurlu dingin ve güvenli yaşam alanı fikri nasıldı...? 

Çok daha iyisini bekleyin... kat be kat daha iyi hissedeceğiniz kolektif bir iyileşme... hemde çok katman ve boyutlu işleyiş ve eşgüdümlü olarak tahmininizden de kısa sürede gözle görülür ve hissedilir makro sosyal bir iyileştirme.. 

Valla bak!

işlemciyi ısıtıyo gereksiz çalışıyo ve kaynak kaybı.. sönürü ve matematiksel sikkatsizliklerin kurnazlıkşarın kağıt üzerinde kazanılmış haksız kazanç ve paylaşımı ile kusursuz bir kısor görgü içerisinde parası ve gücüyle övünen saşkşarın benimle eğlenirke. Özgüven sandıkşarı cagil ve hırslı hırçın nevrozlarını ifade etsem ne oluur oturup değiştirmeye çalışsam ne olur.. elini sokan tırnağını bulamıyo.. 

11  ve 12 de teorik ve 13 yaşında çalışma ve sosyal yaşamsal kaynakların her varlığınız için potansiyel dengede iş-eğitim hayatı olarak müfredat ve programlanabilir yönelime ve ilerlemeye açık süper özgür fakat süper disiplinli ve suistimal geçirmez bir etik etkileşim ve geliştirme mekanizması var aklınızda.. yapıyorsunuz gibi.. Milli Eğitim Bakanı Ziya Hoca.. Kel Mahmut Efsanesinin Devamının En büyük kanıtı... umutlanmıyor musunuz? 

Sırf farklı kanatta olduğu için başarısını yerdiğiniz emektarlara dikkat edin ondan sonra çağdaşlık ve iyi dünya dersi verdiğinizde inanırız hepimiz. Ayıran her kimse ayrılır ve ayırandır... hepi topu bu.. kimi tutarsan tut.. istediğin taht mı kaynaklarmı.. sadece kudret ve kaynakşara sahip olur ve seninkileri şişirip diğerlerini aç buraktığında açlıktan kuduz kitleler üretip besleyen köpek dövüş klubü gibi bir savaş be kana aç bir düzenin sahibi olursun. Nurtopu gibi dimi? 

ve o kalitede diken üstünde korkak ve leş bir dünya hayatı elde edersin. 

İki yy geçti hala çok mu zor idrak etmesi?

kimseyi ıskalamamalı insanın zihinsel ğotansiyeli ve yapacakları kolektif ilime katabileceği potansiyelin önemini kavrasan bilirdin ve bir canı bile ziyan etmemek için gerekirse altındaki dona kadar verirdin. Ama seni bilmediler ki poansiyelini görmüş olsan diğerlerindekini de korumak en öncelikli yaşamsal ve türael dürtün haline gelmişti şimdi.

Yaratıcı ve geliştirici bir varlık ve konumsal şart ve kaynaklar en az o kadar önemli ki.. 

bilseniz ayırt etmeden korurdunuz herkesi. 

Allah şifa versin hepimize. 

Cumayı tatil etsek de önce saygı sevgi özgü 1 olsa marjinal daha iyi davrandığı ve etik bütünlük barındırdığına inandığınız inançsal toplum mekanizmalarınız.

Hak Hukuk ve Varoluşun Bedeli ve ihtiviyatları genel olarak aynı ise geriye kalan her söz ve kalabalık kurallar silsilesi sizleri iyilik ve doğrudan saptıran manipülatif şeytan işi safsatalar ve çıkara yönelik kahpe bir ilizyon aslında.. kitaplarda ve dualarla da onaylıyor inanıyor fakat olmasına izin ve meydan veriyor ve uyuyorsanız bu pastadan pay almak için aç kalmamak için bile fazla bir vicdan yükü içinde bu derin kısır döngü ve çelişkiyi görebilen uyanık zihinler için... off bu çok ağır nasış debeleniyor ve aksamları nasış utanıyorsunuzdur varlığınızla katıldığınız bu yakışıksız ve kuralsız edep ve hak katliamının bir parçası olarak. Cahilce dimi?

 Benim dediğim varoluş hakkı ve optimalist yaşayış şartlarının sınırsoz oşaral aktığı ve ücretsiz eriiim bireyleri iyileştirerek konsantre seviyeye geldiğinde şu anki sizin düzeninizdeki düzenlemelerle saçınızo başınızı yolarak 50 yıldan da dazla sürede ulaşmayı hedeflediğiniz mevzu hızur güven ve refah ile kalkınmış bilinçli ve reşac bireylere ulaşmak ve koşektif özgüven ve ahenk vsr ya.. işte onu inanılmaz kısa bir sürede iki ve üç kuşakta tamamen normalize ederek kusırsuz insan ve bağlı yaşamsal ekoloji kalitesi ve orgazmik oksijen boyutu bilinçli varoluş akışınızda şuaralar aldığınız nefesten milyon kere dha sağlıklı ve leziz bir yaşamsal deneyim vaad ediyor en kısa sürede...

görgüsüz kalmazdı o zaman kavga olurdu rekavet olurdu ama keçi gibi güzel kız için emek için inovatif prestij için felan... önünden çeken olmasa en temelde gözün tok olsa.. aç gözünü daha çok ilerlemeye dikebilse insan bilinçli olarak off diyorum bütünsel evrim yolunda ki kangiren ve peşmekeş çilenizin tedavisi bu reçete işte. 

ne itişip duruyonuz anlamadım gitti aşa yukarı.. 

gazamız mübqrek olsun allaha ve ondan olana hamd ve ahd olsun. 

İyilik için. Çok da zor değil. Ama nasıl başrdıysak 23 Nisanı Öldürdük. Küresel Çocuk Katşiamı Bayramı bile Öldürdü çocuklarımıza kutluyacak yüzünüz varmı.. maske takılacaaak taaaak!

23 Nisan Denizde Mi Boğulur Asitte mi eritirilir demire mi dökülür de ölür acımızı kıymamızı mı çekicez.. dünya bunun için mi..? 

Bildiğim kadarıyla güzeldi. 23 nisan doğacak mı? 

Çocukları öldürmeye bırakırsa güçlü kahraman inançlı askerler... eve döndüğünde çocuğuna ileteceği yitik bir yetimin derin acısı ve epigenetik travması olur kendi evladının genetik kodlarına kazınır. Unıtmayın herşey soğumuzun genımlarında kayıtlı. Format atsanız da boş. 

haymatlapolisler bunun için herkesimin güvenli yarı bağımlı küresel yaşam alanları. 

Para geçmiyor. Emek iş aş eğitim üretim felan orda kafası rahat büyük iskender tadında etkileşim ve bilgiye ulaşabilsin gelişime ortak olarak geçinip yetişsin her birey.  Tembelse bişey yapacak katılacak hali olmayanlar kimbilir ne kadar üzgündür. Yapmaz mı o her neyse derdi olmasa hali olsa kimbilir ne ilgisi merakı ve hayali vardır.. çünkü yaratmak geliştirmek üretmek ve paylaşırken takdir edilmek bilinli türlerin en büyük ve keyif verici maddesel aktif utarıcı ve uyuşturucubesin kaynağıdır. Sadece lifle vitaminle değil.. gerçekleitirme bütünleştirme ve iyikwştirme gibi erdemlerde varlık şan ve onuru gisseder yaşasal işleyişte... 

Yoksa sıralı ve sayılı bir kağıt parçasına verdiğin hayali değer ile ancak bozuk ve emelsiz bir katma değer yaratır ahlaki ve etiksel yozlaşımıno bir kaç sayı ve sofırdan oluşan üç beş harf renk ve şekili bir arada toplayıp sarmaya çalışırken bir bakmışsın para ve servet dolmuş.. sevgi insan huzur aşk ve afiyetin gitmiş... serçe parmak havada prada topuklunun içinde şampanya diksen nolur kadana be aslan.. hatun arkadanki yakışıklı garson çocuğa tutuşuyor.. gördükçe kahrolduğun fakat hala daha çok biriktirdiğin herşey servet sandığın herşey kendi uzun uzun piştiğin mangalın kömürü... üfleyip duruyosunuz.

Eğer siz dünya ulusları hakta birse mazlum düşkün yetim hakkı tüm varlıkların optimal yaşamsal geçimleri oranıdır. Zaten biliyosunuz da. Hah işte bilip de mani olan vermeyen.. görüpte susan ve kendi payınıda koruyanlar kimlerdir. Evet evet aynen.

Kimsenin düzeninde payımda gözümüz yok. Düzeni değiştirmeyi değil. Yeni bir düzen kurup beğenen ve katışan herkesle paylaşmak istiyoruz. Sizinde herkesin ve garibin ve yetimin kafası attığında sancağından olmasına gerek olmadığı yaşamsal bir özgür dünya da size de sizden olanlarada yer var. Bugün bu a yardım edenler yarın daha kötü bir durum ve zaman oşduğunda bizi var etmiş olurlar... var olursak size bişey ılduğunda sizde bizler sayesinde var olmuş olursunuz:. Anlayamıyorum yardım alırken şükür eder fakst yardım edecekken önce baikası varmı diye bakarsınız... görmezden gelirsiniz eksilmeden kazanmak için dünya dışı kaynak gerekiyor. Onun dışı da ki tüm döngü gezegenin muhteviyatı ve belirli bir besleme döngüsü var. Biliyosunuz.

Ücretsiz hammaddeye dayalı üretim döngüsüne göre sınırsız tokluk entellektüel seviyeye geçişe hazırlayan zorunlu optimaş yaşamsal seviyesi sağlanmazsa huzursuzluk pandemilerin pandemisi olmaya devam edecek... hummaşı gibisiniz bu bilinç seviyesi pek muassır değil. 

sosyal statü ile 21 yaşına kadar yarı aktif 22 de pro aktif birryler olarak genetik özelliklerinin ilgili rotalarına göre bilim işim ve etiği sindirsin gençler. 

Tabi önce bize lazım bu etik anlayışı. 

Hala anal ve oral dönem epigenetik dürtüsel makro etmenli mutasyon etkisi şiddetli etkilemeye devam ediyor. ama bayağı iyileşmiş 68 i bulmuş iyileşme... bu kadarı bile çok yüksek şiddet... geçmişinizi düşünün yani.. yaparsınız bence... salgında gördüğüme inanıyorum medya sosyal vs... altyapınız ve güdümlenme böyle sürüklüyo zaten iyi bişeyler oluyo... kürekleri çalıştırmak kolay.. 

mazlumların ahını savaşsız hesapsız borçsuz harçsız yaşayabileceği haymatlapoliler ve beka kampüslerini kursanız böyle olmazdı... 

ayrıca eğer ot 1996 yılında yasal kontrolde olsaymış... pek çok genç atılgan saçma sapan bir biçimde dejenere ve dezenfikasyona maruz kalmaz en azından daha az ve kontrol edilebilir biçimde adaletli bir madde sorunu ve krizi geçirirdi.. şindi nesi var proflar bile anlamıyo... ama muassır bir uygarlık... ileri baya canııım..

bu hem sizlere hem biz arka kuşaklarda pek çok kolektif travma ve çatışmayı ateşledi. 

İşte bu yüzden hasta olmasınız paranoyak kaygılı ve psikopatik nevroz dürtüleri full açık... stress ve kendi benliğini marjinal ve ezici gören psikozlarda yaşan kaşabalık sürülere dönüştük..

uyarıcılara bağlı olarak defansif algıları kapatmamak sürekli pilden ve internet hız ile tükenen piller gibi tüketiyor sizi...  kurtulmanız lazım. Yoksa sapiense 3 yıl sonra zulm daha çok dayanacak... sonrasıda türünüz yok olma tehlikesiyle karşı karşıya...

3 yılda ancak sivil ve global sivil sefeberlik ve küresel hizmet ve yardımlaşma ağı kurabiliriz 8 milyar insan ve 31 milyar bağımlı ekolojik tür varlık zinciri organizmal olarak bağımlı yapılarımızda. Yeter saha kevgire dönmeyin iplik ince.

Acil desem fayda etmez ne desem duyanım yok. 

Allahtan Allah vardı... 

umarım karantinada bol bol kafanızı aşınızı muhabbetinizi kendi yuvalarınızı dinlemiş bişeyler demlenmiştir... soğuması zor acı kin... dayanması zor şartlar ve egosal istekler.. hepsi kurgu ve ilizypn.. böyle hissetmenizin tek sebebi vakitlice ihtiyaç duyduğumuz yaşmsal şsrt ve materyalden yoksun kalmışlığımız. Herşey bu ölçüde karakteri şekillendirmiş olabilir. Anladınız ama bilemiyorsunuz. Bilseniz acil herşeyi bırakıp bunu düEltirsiniz. Eee küçücük çocuğu plastik botta öpüne yollayan puşt kahraman ama akdeniz mi suçlu... muassır medeniyetlere bak... ahah

sağlaması ve devam ettirmesi çileli bir ortalama ömür hizmeti insan türü için. ama özde minik bilinçli bir çekirdek fotonuyuz. 

Hepi topu yaptığımız olduğumuz boyutları bilenler tabi sıkılır maddesel orgasmik geçiş sahasında... kontrolü olanlar tadını çıkarırlar fakat manipüle eden sözde kurnaz zeki ve farklı olduğunu düşünenler çok büyük kayıplarda... farkında olacak kadar zekaları ve görgülwri olsaydı zamanı geriye almak için herşeylerini verirlerdi. Bill Gates gibi insanlar anlmaya başladı... gösteriş sandığınız o sosyal projeleri beğenmezsiniz bari keçiyi kaçırmayın.

diycem... güler misin ağlar mısın... keçi kurban olsun... siz var oluşu kaçırmayın... 

sizin içinde haymatlapolis var edebilirsiniz. 

Atla deve değil. Ben olsam yerlerinizde bunca ülkem olsaydı ve imkanım hemen şuan kesin yapardım başlardım. 

3 e 5 e sarıp durmayın. Sonuç 8 

diğerleri quanto dinamik olasılıkla sürekli değişkenler ve tekrarlardan ibare devinimsel dalgalanma.. 

dışı ikincil maddesel imajlandırma için kullanılan dokular ve gazlar ile meydana gelen herşey... cansız sanmayın değiller. 

şekillendiren bizlerin kolektif dürtüsel ve telepatik eğilim ve yönelimleriniz süper artmış.. doğru frekansa erişmeden etkileşim performasındam zevk alamazsınız ve bu uğurda bu dili öğrenmek de yabancı dil gibi emek ve dikkat ister... burada gönüllerde yetenek ve hoşgörü ve iç kulaktaki titreşimsel vibrasyonu hissettikçe dili öğrenebilirsiniz... uyanış dediğiniz farkındaşıkta olan insanlar genelde bı seviyelerde.. çok zorlanıypr olmalışar cehalete ve gaflete uyandıklarından... allah sabır versin. Şifa versin.

Bu yüzden temel altyapınızı eşit olsrak makro optimalite ve dualitik akış algı hızı gibi açılardan bağlayarak ortak üst tür bilinç ve erişim yetilerniz yükselir. 

Kuranı anlamaya islama ve yaradana inanmaya çalışmayı bırakıp. O nu bildiğiniz gün insan olursunuz. O zaman iletişim ve etkileşimin boyutu değişir... kurtuluş tam bu noktaya erişmek en acilinden.

Bilseniz yaptığınız şeylerin çoğu çoktan davranış ve dürtülernizdwn silinirdi.. günahların cebelesi mi ne dediği ananelerin felan... o işte karmik tokat.. 

yanlış bağlamlar genetik dernlikte davranıi ve tepkisel anomaliler ve nevrozların en başlıca sebebi.

Savaşla Metalla kasla kılıçla gizli sinsi kolektif terorist kurnazlıklar gibi aşırı davranış ve egosal artiz tutumlar kolektif olarak talep ve onay alarak dominant ve kurban tür uyumsuzluğu başlatarak çeşitli  ergenlik ve gençlik davranış paternleri gelişmeden klonlanmış mezbaha gibi bir yşm sistemi ama mezbahları ayıplıyor ve küfür olarak kullanıyosunuz hahaayt.

birlik ve bağlılık kurabilmiş uyum yetisine ermişler..  felan onlar çok fazla çoğalmış bu en süper gelişme son 20 yıldaki...  işte tam buradan hareket edilirse başarırız 3 yılda. 

yani ben olsam gezegenimi reel reeel goood yapar herkesle real real movik movik  vaikiki vak vak dans ederdik... yapıyorduk çoktan. Affedin. 

120 bin yıllık dünya ekosisteminin en yetkin varlıklarına bile anlatmak yıllar alacak bir müfredat ve sizin masaüstünüz ya boş ya karman çorman. Yahut işine gelmiyor hiç bi kesimin.

Altınızdaki manyetik iletken organik kütlesel kostüm ve görünümler optimal ve coğrafi beslenme ve optimal kaynak erişimine eksizksiz erişimle seviyelenmelidir. 

Bunu 11 yaşında iş aş emek ve yeteneklerini kolektif ve makro üst kimliği ve bilincine aktif bağlılıkla yapan tür zinciri genetik karmasyonun yerini bilinçli ve daha hızlı genetik evrim ve hücre doku ve yeti seviyelerinde en keyifli genetik üst orgasmik seviye ve üst kolektif bilinç ile öncelikle ailesel şefkat titreşimlwrine yakın feekans erişimlerinde kwyifli bir uyanı ve bilişimsel yükselmelerle eski sapiens haline biraz korkak ve kızgın hissederek geçirmek dışında mükemmel bir zihinsel evrim geçişinde bu ruhlarla iletişim festival tadında bir keyif. 

seviye ve algı penceresinden birbirlerinize hiç böyle selam vermemiştiniz... 

bilseniz değeceğini de anlardınız... ilahi kitap ve kadim dinler üst kimlik dışında cemaat veya mezhepler veya ahitli misyonlar felan gerek kalmadı.. 

dinsel ve iman enerjisine yönelik ciddi enfeksiyon ve his kaybı var... yeni şeylerle ifade etmezsek tüm kadim birikim ve ahlaki servet yakında yerini karabir karmaşaya terk ediyor...bu başınıza gelebilecek en tehlikeşi ge dehşetli bilinçsel durum nevrozu.. isterseniz akıl hastanelerinde incelenen örnekleri var. Toplumsal yaygınlıkta düşünün onları...

birbirinizden dönmeyin inancınız bu kadar ayrı olamaz mantıken dimi yani? Kitap ortada.. dimi? Ayıran şeyler bahane... sapıyprsunuz. Sapmayın.

Mazlumlardan başlayalım. Belki o zaman keşfedebiliriz hep birlikte kognitif ve kolektif bir bilinçlenme öneriyorum ben.

 biz de ağız tadı

yla insan gibi insan oluruz. 

Olan hiç yok dünya soyunda o seviyeye.. 

Günümüz insanları ve sizler ilk geçişiniz olacaksınız bu gezegen kolonisi olarak... 

ben olsam değerlendirirdim. 

Ani arabemde bulursunuz belki beni... 

bu vakit için gördükleriniz onlar... 

ben 1700 ışık yılı scope uyla sizlerin 1700 yıllık tüm hareketinizi başını sonuna kadar biliyorum... yani ona göre konuşalım anlaşalım istiyorum belki bu sözümü anlatan birileri olur.


sizde biliyosunuz.. maddesel ve boyutsal açıdan kompleks dürtsel hayalar var/.. ince iş zaman ister... incelemeyi bırakın artık.. bi kaç öncelikli adım var atılması lazım hemen... niye niçin olduğunu da göz ardı etmediğinizde kim masum ve mazlum belli.. aslında hep belliydi... İstanbula nice fetihler dilerim. Top tüfekle olmaz şimdi işim bilim ve sevgiyle gönülleri fetih zamanı. Bir fetva verecek olsaydım islam alemine... gönülleri fetih ve birleşmeyi sela ederdim... ama ben bir eşek sıpasıyım...


2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Paris’te Hz.Muhammed Gibi Yaşamak…

Paris’te Hz.Muhammed Gibi Yaşamak… Hz. Muhammed (SAV) Yaşasaydı ve Fransa’da Yaşananlara Tanık Olsaydı Nasıl Düşünürdü, Ne Söylerdi ve Bu Karikatür ve Kendi Tebaasının Tutumu Konusunda Ne Yapılmasını